Posjeta Rotary klubu Varaždin

Rotary klub Čakovec je 22. siječnja 2024. godine bio u uzvratnom posjetu Rotary kluba Varaždin. Bili smo srdačno dočekani od strane naših prijatelja iz Varaždina, a glavna točka posjeta bila [...]

Rotary klub Čakovec je 22. siječnja 2024. godine bio u uzvratnom posjetu Rotary kluba Varaždin. Bili smo srdačno dočekani od strane naših prijatelja iz Varaždina, a glavna točka posjeta bila je posjeta Muzeju grada Varaždina i izložbi pod nazivom “Bistra kaplja vrednija od zlata”.

Ova izložba posvećena vinu i povijesti vinogradarstva na varaždinskom području, pružila nam je uvid u bogatu tradiciju i kulturno nasljeđe regije. Kroz prostorije muzeja prošli smo zajedno s našim domaćinima, istražujući priče o vinu koje sežu kroz stoljeća. Ovaj doživljaj nije samo ojačao veze između naših klubova, već je  produbio naše razumijevanje i poštovanje prema jedinstvenim aspektima varaždinskog vinogradarstva.

Posebnu zahvalnost upućujemo Rotary klubu Varaždin, na toplom gostoprimstvu i iznimno zanimljivu posjetu Muzeju grada Varaždina. Radujemo se nastavku suradnje, dijeljenju projekata te razmjeni ideja i iskustava, koja će dodatno obogatiti našu rotarijansku zajednicu.

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.