Donacija Županijskoj bolnici Čakovec

Dana 17.05.2024. na neurološkom odjelu ŽB Čakovec zaprimljena je donacija point-of-care koagulometra, uređaja za intermitentnu pneumatsku kompresiju i holtera EKG-a za hospitalizirane pacijente čime je podignuta razina njege i liječenja [...]

Dana 17.05.2024. na neurološkom odjelu ŽB Čakovec zaprimljena je donacija point-of-care koagulometra, uređaja za intermitentnu pneumatsku kompresiju i holtera EKG-a za hospitalizirane pacijente čime je podignuta razina njege i liječenja bolesnika s moždanim udarom na još viši nivo.
Donacija je došla od članova ROTARY KLUBA ČAKOVEC, u ukupnoj vrijednosti od 5.607,78 eura.
U ime svih sadašnjih ali i budućih neuroloških pacijenata bolnica se zahvaljuje Rotary klubu što su prepoznali važnost ove donacije čime su opetovano pridonjeli dizanju nivoa zdravstvene zaštite u našoj županiji.

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter comment.