Darivanje mališana DV Cipelica povodom blagdana sv. Nikole

Za blagdan sv. Nikole i Međunarodni dan invalida, članovi Rotary kluba Čakovec darivali su mališane u vrtičkoj podružnici Cipelica. Tradicija je to, koju čakovečki rotarijanci njeguju od samog osnutka svoga [...]

Za blagdan sv. Nikole i Međunarodni dan invalida, članovi Rotary kluba Čakovec darivali su mališane u vrtičkoj podružnici Cipelica. Tradicija je to, koju čakovečki rotarijanci njeguju od samog osnutka svoga kluba, dakle već 24 godina. Od samog početka pažnju su usmjerili ka djeci s teškoćama u razvoju, kojoj je ona najpotrebnija. Prvo su ti mališani bili u izdvojenim skupinama, ali su vremenom integrirani s ostalom djecom. Darove za djecu osigurali su Branko Krnjak, Stjepan Varga i predsjednik Damir Šafarić a mališanima su ih donijeli Dragutin Matotek, Nenad Mekovec i Luka Munđar. U tom vrtiću ukupno je 180 polaznika od čega njih 7 s posebnim potrebama. Druženje sa djecom je nažalost ove godine otpalo zbog COVID-19 situacije.

Leave your comment

Please enter your name.